Obavijesti
ČETVRTFINALE LIGE NACIJA Vulić za 24sata: Francuzi nas se plaše puno više nego mi njih!
Komentari 48
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
francuzi nas šodraju 5:0
pu
Moj vuliću ostario si a ništa naučio nisi
ko
je je driskaju kad nas vide!
HDZ Uber alles
ono zašto mediji prenose izjave olinjalih ljudi kao vulič, katalinic i slicni
CRO MEN
Joj joj joj...puni sebe. Bit ce veceras puna mreza golova. Na zalost nasa.
ZU
Lako za ovu ligu nacija. Treba ih pobjediti na sp ili ep
Usque Ad Finem
najvise se Mbappe plasi Cara.a Dembele napunio gace od Sutala
Dk
Najbolje naši da predaju utakmicu, pa ukupni rezultat 3:2 i nije tako loše!
kp
Ali jedete govna majko moja mila.Strašno kad pobjeximo onda kakajte ljudi budimo realni.Dembele da je pogodio bar 4 puta gol bilo bi sranja.Čak i onako raspolož Prikaži još ↓
ze
Rastavit će nas na proste faktore pa i u Splitu su trebali dat barem tri gola ono je bilo lakše dat nego promašit ali eto nije ušlo imali smo sreće.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .