Moj vuliću ostario si a ništa naučio nisi
ko
komentator/Luka
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
je je driskaju kad nas vide!
HDZ Uber alles
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
ono zašto mediji prenose izjave olinjalih ljudi kao vulič, katalinic i slicni
CRO MEN
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Joj joj joj...puni sebe. Bit ce veceras puna mreza golova. Na zalost nasa.
ZU
ZUKIZUKIZUKI
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Lako za ovu ligu nacija. Treba ih pobjediti na sp ili ep
Usque Ad Finem
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
najvise se Mbappe plasi Cara.a Dembele napunio gace od Sutala
Dk
Deaktivirani korisnik
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Najbolje naši da predaju utakmicu, pa ukupni rezultat 3:2 i nije tako loše!
kp
kp
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ali jedete govna majko moja mila.Strašno kad pobjeximo onda kakajte ljudi budimo realni.Dembele da je pogodio bar 4 puta gol bilo bi sranja.Čak i onako raspolož
enom Liviju bi bilo teško obraniti.Promašili smo jedanajsterac biče milijun posto gusto već vidim atak na naš gol i 20 min.našeg bunkera pa 15-20 min.crnih rup itd.Ako budemo igrali kako treba ok ali Dalić će to bunkerisati.Baturina-Krama rezerve Baturina nemože 2 km.pretrčati Luka ga gazi sa 40 god.Samo otvoreno pametno ako izdržimo prvih 20 minmozda bude ok.BOG I HRVATI.
Prikaži još ↓
ze
zera
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Rastavit će nas na proste faktore pa i u Splitu su trebali dat barem tri gola ono je bilo lakše dat nego promašit ali eto nije ušlo imali smo sreće.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .