To je to što me zanima!

HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'

Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva, objavila je policija...
Vidi originalni članak

Bio sam na druženju s privatnim autom i kada me krenulo 'lovit' išao sam kući, rekao je za 24sata načelnik općine Tordinci i potpredsjednik Vukovarsko-srijemskog odbora HDZ-a Davor Adžić nakon što je Ana Raić s Index.hr otkrila da je vozio pijan.  Naime, kako je policija objavila u nedjelju dvije minute iza ponoći 59-godišnjak je zaustavljen u Antinu. Bio je u vozilu vinkovačkih registracija, a alkotestiranjem mu je utvrđena koncentracija alkohola od 1,71 promil.

- Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva - objavila je policija. Načelnik Adžić nam se javio i rekao je kako ne poriče da je upravo on pijani 59-godišnjak. 

- Bilo je što je bilo. Ništa ne poričem. Policija me zaustavila, bili su profesionalni, odveli su me u postaju. Sve je bilo korektno - rekao nam je Adžić. Vukovarsko-srijemski političari već su imali problema s alkoholom, podsjetimo Damir Dekanić podnio je ostavku nakon što je  skrivio prometnu nesreću u kojoj je ozlijeđeno petero ljudi. 

PRITVOREN JE Policija objavila kako je nasmrt pretučen bivši HDZ-ov vijećnik: 'Tukao ga je rukama i nogama'

Nedavno je pak nepravomoćno osuđen na četiri godine zatvora jer je lažirao okolnosti prometnog udesa iz travnja 2022., kada je pijan službenim vozilom naletio na parkirani automobil. 

- Za razliku od Dekanića, kod mene nitko nije stradao - rekao nam je Adžić dodao je da u svojih 40 godina vozačkog staža nikada nije imao sličnih prekršaja.

- Surađujem s institucijama. Ovim putem upućujem najdublju i najiskreniju ispriku svim svojim mještanima i javnosti - zaključio je. 

Idi na 24sata

Komentari 89

  • polizi mi 26.06.2026.

    Ispendrečit

  • MM and I 26.06.2026.

    Pod hitno treba ukinuti sve te nazovi općine koje imaju manje od 10 000 stanovnika. Te općine su centar uhljebništva, korupcije, sukoba interesa, nepotizma, bahatosti i bezobrazluka. Sve je to nepotreban trošak državnom proračunu, taj novac bi se mogao puno korisnije potrošiti.

  • masterofdizaster 26.06.2026.

    Jel iz BIH?

Komentiraj...
Vidi sve komentare