Obavijesti

News

Komentari 86

HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'

HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'

Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva, objavila je policija...

Bio sam na druženju s privatnim autom i kada me krenulo 'lovit' išao sam kući, rekao je za 24sata načelnik općine Tordinci i potpredsjednik Vukovarsko-srijemskog odbora HDZ-a Davor Adžić nakon što je Ana Raić s Index.hr otkrila da je vozio pijan.  Naime, kako je policija objavila u nedjelju dvije minute iza ponoći 59-godišnjak je zaustavljen u Antinu. Bio je u vozilu vinkovačkih registracija, a alkotestiranjem mu je utvrđena koncentracija alkohola od 1,71 promil.

- Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva - objavila je policija. Načelnik Adžić nam se javio i rekao je kako ne poriče da je upravo on pijani 59-godišnjak. 

- Bilo je što je bilo. Ništa ne poričem. Policija me zaustavila, bili su profesionalni, odveli su me u postaju. Sve je bilo korektno - rekao nam je Adžić. Vukovarsko-srijemski političari već su imali problema s alkoholom, podsjetimo Damir Dekanić podnio je ostavku nakon što je  skrivio prometnu nesreću u kojoj je ozlijeđeno petero ljudi. 

Policija objavila kako je nasmrt pretučen bivši HDZ-ov vijećnik: 'Tukao ga je rukama i nogama'
Policija objavila kako je nasmrt pretučen bivši HDZ-ov vijećnik: 'Tukao ga je rukama i nogama'

Nedavno je pak nepravomoćno osuđen na četiri godine zatvora jer je lažirao okolnosti prometnog udesa iz travnja 2022., kada je pijan službenim vozilom naletio na parkirani automobil. 

- Za razliku od Dekanića, kod mene nitko nije stradao - rekao nam je Adžić dodao je da u svojih 40 godina vozačkog staža nikada nije imao sličnih prekršaja.

- Surađujem s institucijama. Ovim putem upućujem najdublju i najiskreniju ispriku svim svojim mještanima i javnosti - zaključio je. 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 86
Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'
IVAN GUTTLER

Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'

U Hrvatskoj su do sada najviše temperature izmjeren u Pločama 42,8 stupnjeva u kolovozu 1981 godine, rekao nam je šef DHMZ-a...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno