To je to što me zanima!

Pucali na školskom igralištu na zagrebačkim Ravnicama? 'Djeca su trčala, bila su preplašena!'

Iz zagrebačke policije potvrdili su za 24sata da su u 20.36 sati dobili dojavu o pucnjavi. Kako navode, utvrđuju sve okolnosti
Vidi originalni članak

Više pucnjeva iz vatrenog oružja začuli su u nedjelju navečer stanovnici zagrebačkog kvarta Ravnice. Kako navode, do pucnjave je došlo na školskom igralištu. 

Iz zagrebačke policije potvrdili su za 24sata da su u 20.36 sati dobili dojavu o pucnjavi. Kako navode, utvrđuju sve okolnosti.

BIZNIS VJENČANJA LUDUJE Šokantan cjenik svadbi: 'Nude standardni meni u Zagrebu za 139 €, nema gulaša nego burek'

- Prolazio sam kraj školskog s psom oko 20.30 sati i djeca su trčala. Mislio sam da su petarde - stoji u komentaru ispod objave u jednoj kvartovskoj grupi na društvenoj mreži.

- Dva policijska vozila pod rotirkama su zaustavljena kod vrtića, a prema ulazu na školsko - drugi je komentar.

- Strah kod svoje djece i njihovih prijatelja ne mogu riječima opisati - dodala je žena.

Idi na 24sata

Komentari 65

  • Fenix1305 02.09.2025.

    Pretpostavljam da je doslo do pucnjave zbog nekog obracuna odraslih a dijeca su se nazalost nasla u blizini. A sta se tice Zageeb - a kao sigurnog grada, to vec nije 30 godina! I ne samo Zagreb, stupanj kriminala je u opasnom porastu plus kriminal i pljacke politicara! Ma uzas

  • lijeoacura 01.09.2025.

    Ne razumijem.Pa mi smo siguran grad i zemlja.Bas sam sada u soku.

  • zrno soli u glavi 01.09.2025.

    koja su to "djeca" i što rade na školskom igralištu u nedjelju u pola devet navečer???

Komentiraj...
Vidi sve komentare