Evo kako izgleda stoper Osijeka nakon bliskog susreta s Livajom

Na isteku 60. minute Livaja i stoper Osijeka su skakali glavom na loptu, a deblji kraj izvukao je - Lončar! Hajdukov napadač pogodio je Lončara baš onako 'pošteno'...

Danijele, jesi li se potukao? Ma, nisam, igrao sam protiv Livaje, vjerojatno se ovim riječima opravdava Danijel Lončar onima koji nisu gledali utakmica Osijeka i Hajduka u Gradskom vrtu koja je završila remijem.

OSIJEK - HAJDUK 1-1 Remi na Gradskom vrtu: Mađari zabijali, Mierez imao šansu za pobjedu u posljednjem napadu

Naime, na isteku 60. minute Livaja i stoper Osijeka su skakali glavom na loptu, a deblji kraj izvukao je - Lončar! Hajdukov napadač pogodio je Lončara baš onako 'pošteno'. Raskrvario mu je arkadu, a za to je 'nagrađen' žutim kartonom.

Osijekov stoper je na društvenim mrežama objavio posljedice duela s Livajom, a osim zašivene arkade, lijevo oko mu je u potpunosti zatvoreno. Kao da je bio u ringu, a ne travnjaku...

ANKETA: SUDAČKE DVOJBE Livaja je raskrvario Lončara i izbjegao crveni, VAR opet krivo povlačio linije i otezao 4 minute

- Doslovno je shvatio onaj dio "prolit krv ako zatreba", stoji u objavi na Facebooku "Bijelo-plave birtije"

Mnogi su mišljenja kako je Igor Pajač za ovo trebao pokazati hajdukovcu izravni crveni karton.