Stoper Villarreala laktom razbio Kalinićevo lice: Sav u krvi izašao već nakon četiri minute

Kako je moglo biti, Hajduk je dobro i prošao u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige kod Villarreala. Španjolci su slavili 4-2, a dojam je za splitsku momčad popravio Marco Fossati zabivši iz kaznenog udarca u završnici utakmice.

KOMENTAR Prijemni za fakultet ipak je bio pretežak, sad natrag u osnovnu VIDEO: KRIVI GUMB Što je ovo bilo?! HTV prekinuo prijenos Hajduka. Sedam puta

A taj se kazneni udarac dogodio nakon oku vrlo ružnog trenutka u 83. minuti. Tek što je ušao tri minute ranije, Nikola Kalinić bio je u duelu s domaćim stoperom Mendijem koji ga je laktom pogodio točno u lice i zaradio žuti karton.

BIUKOV RANI GOL ANKETA Je li Hajduk zabio gol iz zaleđa? Situacija je jako tijesna POGLEDAJTE GOLOVE VIDEO Evo kako je Hajduk zabio Villarrealu pa primio čak četiri! Marko Livaja je zabio u krivi gol POGLEDAJTE VIDEO Raspjevana Torcida u korteu u Valenciji, policija sve osigurava

Istog trenutka velika količina krvi oblila je Kalinićevo lice, toliko da Hajdukov napadač više nije mogao ni nastaviti utakmicu. Jednostavno nema sreće na početku ove sezone jer propustio je mjesec dana nakon što se ozlijedio u Superkupu protiv Dinama.

Hajduku slijedi dvoboj protiv Lokomotive u nedjelju na Poljudu i Valdas Dambrauskas može se samo nadati da ovaj udarac neće eliminirati Kalinića za tu utakmicu.

POGLEDAJTE VIDEO: FNC 7 SPEKTAKL U PULI 3.9.