Komentari 66

ANKETA Je li Hajduk zabio gol iz zaleđa? Situacija je jako tijesna

Stipe Biuk zabio je za vodstvo Hajduka već u drugoj minuti, a situacija je ostala dvojbena zbog njegove pozicije prilikom Livajine asistencije. Sudac nije podigao zastavicu, a VAR-a nema

Više od 1000 Hajdukovih navijača na stadionu Levantea u Valenciji proključalo je nakon svega 90-ak sekundi jer je Stipe Biuk na asistenciju Marka Livaje doveo "bile" u vodstvo protiv Villarreala.

POGLEDAJTE VIDEO: Livaja zaigrao na Torcida kupu

Livaja zaigrao Torcida kup VIDEO

Livaja je vukao loptu do šesnaesterca pa je uputio na drugu stativu gdje je Biuk uklizao i zabio peti gol u 51. nastupu za Hajduk.

Usporena snimka otkrila je da je bio vrlo blizu posljednjem čovjeku obrane domaćih Jorgeu Cuenci kad je Livaja uputio loptu. Drugi pomoćnik, Bjelorus Oleg Masljanko, nije podigao zastavicu za zaleđe i gol je priznat, a VAR-a u ovoj fazi natjecanja nema. Dojam je da je ispravno prosudio.

Gol Stipe Biuka Villarrealu možete pogledati OVDJE.

Created with Quiz Maker

Kako god, Villarreal taj primljeni gol nije poremetio jer je već do poluvremena zabio četiri puta. José Luis Morales u 14. i 36., Livaja u vlastiti gol u 19. i Gerard Moreno u prvoj minuti nadoknade za visokih 4-1. Ipak, Marco Fossati u 85. je iz penala zabio za 4-2 nakon što je Aissa Mandi laktom nokautirao i raskrvario Nikolu Kalinića.

POGLEDAJTE VIDEO: FNC 7 SPEKTAKL U PULI 3.9.