To je to što me zanima!

Zubčić: Još jedno razočarenje. Nisam ni zaslužio prvu skupinu

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Nisam ni malo zadovoljan. U prvoj vožnji sam okej skijao, imao sam dobar broj i poziciju za napasti. U drugoj sam vožnji pokušao poboljšati plasman, ali sam griješio od početka do dna staze, priznaje Zubčić
Vidi originalni članak

Jedini hrvatski predstavnik u posljednjem veleslalomu sezone u američkom Sun Valleyju bio je Filip Zubčić (32), a utrku je završio na 14. mjestu s 2,91 sekundi zaostatka za pobjednikom Loicom Meillardom.

POGLEDAJTE VIDEO:

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Uoči utrke Zubčić je bio sedmi veleslalomaš svijeta, ali je pao na deveto mjesto, što znači kako na početku sljedeće sezone više neće biti član prve jakosne skupine u veleslalomu.

- Nisam ni malo zadovoljan. U prvoj vožnji sam okej skijao, imao sam dobar broj i poziciju za napasti. U drugoj sam vožnji pokušao poboljšati plasman, ali sam griješio od početka do dna staze - priznao je Zubčić nakon utrke u izjavi za Hrvatski skijaški savez. Nastavio je...

- Zato sam izgubio jako puno vremena, snijeg je bio strašno mekan, uvjeti su bili teški. Ali bili su isti za sve, nisam se baš snašao. Završio sam na kraju deveti u veleslalomu, nisam uspio zadržati ovu prvu grupu Top 7, tako da to je isto još jedno razočaranje, ali, iskreno, nisam ni zaslužio, tako da imamo sad nešto za napasti sljedeće godine - zaključio je.

FOTO: LINDSEY VONN Legendarna skijašica obara rekorde i provocira fanove: 'Ovo je moja omiljena poza...'

Inače, mali globus u veleslalomu četvrtu je godinu u nizu osvojio Marco Odermatt.

Idi na 24sata

Komentari 5

  • 27.03.2025.

    Zubo mora početi navijati za Hajduk,i on je samo jedan obični fritulaš,kaj je,je.

  • BOBOSLAV 27.03.2025.

    Nisi zaslužio ni da se natječeš u seoskoj ligi samo sramotiš Hrvatsku pusti nekog boljeg.

  • orgi 27.03.2025.

    ostavi se skijanja.

Komentiraj...
Vidi sve komentare