To je to što me zanima!

Kustić: Dalić je bio vruće glave kada se žalio na tretman Uefe

Kroz sljedećih nekoliko dana napokon ćemo započeti izgradnju nogometnog kampa. Radovi će trajati dvije godine, ali nadam se da ćemo do kraja sljedećeg tjedna moći obilježiti početak radova, poručio je Kustić
Vidi originalni članak

Marijan Kustić od srpnja 2021. godine obnaša dužnost predsjednika HNS-a. Prošle godine izabran je na novi četverogodišnji mandat, a sada je dobio veliko priznanje za svoj rad. Na kongresu u Beogradu izabran je u Izvršni odbor Uefe! U Izvršni su odbor izabrani su i Frank Paauw (Nizozemska, 49 glasova), Gabriele Gravina (Italija, 48), Hans-Joachim Watzke (Njemačka, 48), Ari Lahti (Finska, 41), Aivar Pohlak (Estonija, 37) i Armen Melikbekyan (Armenija, 29) te jednoglasno Lisa Klaveness kao članica Izvršnog odbora.

- Počašćen sam izborom u Izvršni odbor Uefe. Ovdje se donose ključne odluke i na toj poziciji zastupat ću interese hrvatskog nogometa. Cilj je uključiti i veći broj naših ljudi - rekao je predsjednik HNS-a za RTL.

ČEKAJU RAZRJEŠENJE Predsjednici Uefe i Fife složni: Rusija će se vratiti u natjecanja, potrebno je samo jedno... VELIKA ČAST Veliko priznanje: Predsjednik HNS-a Marijan Kustić novi je član Izvršnog odbora Uefe!

Tvrdi da je glavna misija poboljšanje infrastrukture u Domovini.

- Kroz sljedećih nekoliko dana napokon ćemo započeti izgradnju nogometnog kampa. Radovi će trajati dvije godine, ali nadam se da ćemo do kraja sljedećeg tjedna moći obilježiti početak radova. Težimo poboljšanju infrastrukture i nadamo se još većim ulaganjima, u čemu će moja pozicija sigurno pomoći - rekao je Kustić.

Zlatko Dalić često je govorio o tome kako Europa i svijet percipiraju Hrvatsku te se žalio na status reprezentacije.

- Uvijek nakon utakmice budemo puni emocija. O tome koliko smo zastupljeni puno govori i moj izbor u Izvršni odbor. Svi smo jednaki i to je jasno. Takve su rasprave uvijek bile prisutne nakon utakmica - zaključio je Kustić.

Idi na 24sata

Komentari 6

  • 04.04.2025.

    HNS je po meni krimin..na organizacija prepuna uhljeba koji su preplaćeni za ništa.Nego ne rade ništa na prevenciji ,ne rade ništa na infrastrukturi,potiču čak sr.nja na stadionima da bi SEBI naplaćivali kazne.

  • zeljezni konj 04.04.2025.

    Gdje nestade drug Boban, sto god je poceo sve propalo, Lotrscak, tvornica tjestenine, Milan, pomocnik Ceferinu...

  • 04.04.2025.

    Majstor je ušao da bi nam osigurao nastup u Europi jer je toliko sposoban da je za 5 godina poklonio par lopti klubovima,nekima poplačao režije,neke malo pogurao da bi propalo i tužno prvenstvo bilo zanimljivije,bez ikakvoga ulaganja u infrastrukturu ,stadione nema nam budućnosti. Kustiću sa više stadiona ,nogometnih kampova ,bilo bi više za jamiti,upamti to

Komentiraj...
Vidi sve komentare