To je to što me zanima!

Hajduk o morbidnoj poruci Torcide: 'Nećemo komentirati. Može sljedeće pitanje...'

Kako očekujete da će proći utakmica s Istrom obzirom na situaciju s Brunom Marićem i situacijom koja je nastala oko svega toga. Izašla je nekakva snimka s njegovom odrubljenom glavom. Imate li neku poruku za navijače, pitao je novinar Karoglana
Vidi originalni članak

Iza nas je vrlo turbulentan tjedan u hrvatskom nogometu u kojem se zapravo najmanje pričalo o nogometu i utakmicama koje nas čekaju u HNL-u ovog vikenda. Glavna tema cijele nogometne javnosti su audiosnimke komunikacije VAR sobe i suca koje svakodnevno cure u javnost i ostavka predsjednika sudačke komisije Brune Marića.

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

I sam Hajduk je u utorak u izvanrednim vijestima objavio audiosnimke s utakmice protiv Varaždina te zatražio očitovanje od HNS-a, a dan kasnije oglasio se i sam predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić koji je najavio kako će se nastaviti boriti za čist i neiskvaren hrvatski nogomet. 

Nažalost, u javnosti je osvanula i jedna šokantna objava. Torcida je na Facebook stranici objavila jeziv transparent s likom odsječene glave Brune Marića koju netko drži u ruci i krvavim natpisom "nema milosti". Nije poznato na kojoj su utakmici izvjesili taj transparent, a skandaloznu objavu maknuli su nakon što je Marić podnio ostavku.

Na press konferenciji uoči utakmice protiv Istre, novinari su trenera Hajduka Mislava Karoglana upitali o transparentu. 

- Kako očekujete da će proći utakmica s Istrom obzirom na situaciju s Brunom Marićem i situacijom koja je nastala oko svega toga. Izašla je nekakva snimka s njegovom odrubljenom glavom. Imate li neku poruku za navijače? - pitao je novinar.

Umjesto Karoglana se oglasio glasnogovornik Božo Pavković.

- Nemamo. Nećemo to komentirati, držimo se samo utakmice, znate i sami. Pratite ove press konferencije, takve stvari koje se ne tiču same utakmice nećemo komentirati. Može sljedeće pitanje - odgovorio je Pavković.

Oglasila se i policija o jezivom transparentu 

Poslali smo i pismeni službeni upit klubu za njihov komentar oko cijele situacije. Objavit ćemo ga kad dobijemo odgovor

A ovo je odgovor policije oko morbidnog transparenta i otuđivanja audiosnimki iz VAR sobe.

- Poštovani, nastavno na upit obavještavamo Vas da u koordinaciji s nadležnim državnim odvjetništvom poduzimamo mjere i radnje iz nadležnosti policije. Po okončanju postupka nadležnom državnom odvjetništvu dostavit ćemo izviješće i svu sačinjenu dokumentaciju. S poštovanjem, Služba za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću

 

Idi na 24sata

Komentari 178

  • rexxx 02.03.2024.

    Kad bude bivši, reći će da nije smija zbog mira u kući

  • Milošević777 02.03.2024.

    Sad nemaju komentara jer su oni sve i pokrenuli.Istopila se razlika,a titula sve dalje i mora se naći krivac izvan kluba.Jefini krivci su uprava,trener i igrači,19 FRITULA

  • TimbTomb 02.03.2024.

    E to treba kazniti drasticno! Odmah oduzeti 6 bodova i tekme pod praznim stadionom. Pa nek vjesaju i odeubljuju glave kome hoce

Komentiraj...
Vidi sve komentare