HNS je protiv vas... ugasite se kao i 41 i svi sretni. A da već jednom ste istupili u drugu ligu jer vam suđenje liga nije bila po volji.
Jedino vam u vrijeme
"crvenog cara" valjalo kada ste sa zvezdom i partizanom dijelili bodove a kada niste mogli onda je to po naredbi "cara" urađeno.
Dinamo u jugi 24 godine bez titule i najviše puta bio drugi sa bodom ili dva zaostatka ili pak za 0,0012% zbog broja izvedenih auta ili šta već.
Jer je se vodilo s dva pravila;
1.Dinamo ne može biti prvak.
2. Ako Dinamo bude prvak, primjeniti pravilo 1.
Ali je na europskoj i svjetskoj sceni tukao velikane nogometa.
19 godina se žali te kako vas se zakida. Zaostaje te po 10+ bodova.
Na europskoj sceni vas tuku timovi čijim igračima nogomet je hobi a pravi poslovi su im ribarenje, građevina, uslužne djelatnosti itd.
Godinama pokušavate uvjeriti sve kako ste zakinuti a onda vam europska scena pokaže gdje vam je mjesto. U posljednjih 15god se borite za skupinu europskog takmičenja i ni jedno niste izborili.
Je li i to Dinamo, Marić, Mamić i ostali..
Daj više prestanite! Loši ste i dosadni ste više i Bogu
Prikaži još ↓
Palmanova
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bilo bi dobro da iscure snimke s Hajdukovih tekmi protiv Gzira, Shelbourne,Zilina,Debrecen,Tobol, Dunaferr , Levski,Legija , Liberec,da ih Hns kazni zbog unist
avanja drzavnog Kvocijenta
Prikaži još ↓
Demețra
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Koliko ja znam, prijetnja smrću je kazneno djelo. Što radi policija?
Po
Purger od 1938
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ko bu pumpal lopte sutra. Jakopusic ili.....
Ri-Fiume‐Hr
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
ne kužim.
kad ga nedavno pitali šta misli o pjesmama pogrdnim za livaju ...onda rekao jadan dečko ništa nije kriv a oni ga vrijeđaju....a sad kad Marić osvanu
o na transparentu od torcide s odrezanom glavom onda to ne želi komentirati... .
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nemaju obraza ni osuditi takve gadosti...
na
narodvlada
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Sramota da se nisu ogradili od toga...Kaznu 100 000€ dati Torcidi kao i svima s transparentom poput ovog.. Nažalost neki razumiju samo jezik sile... ... A
Ne sjećam se da je Hajduk ikad izgubio zato što je bilo lošiji.. Uvjek je kriv sudac, lopta, teren, vrijeme sreća, Bog... Itd
Prikaži još ↓
šk
škorpion1980
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
E moj Mislave, posto karakter..
po
ponosna_oluja95
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Komentirali bi oni ali nebi se više smjeli prošetati Splitom
fernandes11
1.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
jel ima neka snimka iz koje se vidi da se sudi za dinamo ili je sve navlacenje za hajduk
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .