Samo vi ostanite gdje jeste. Nitko vas nije tamo tjerao.
iv
ivanos007
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
A i tu nisu potrebni.
Ne
Nenicaenica
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Možda su i poslani tamo s namjerom. Zato ih grci i drže tako dugo jer može biti da je naša vlast oganizirala nerede. Isto kao što i trguju djecom, ništa čudno.
bt
blago tebi jesi pametan
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
@Nenicaenica jesi dobro? ne trabunjaj bezveze
Ne
Nenicaenica
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
@blago tebi jesi pametan Kada mislite odrasti i shvatiti kako svijet funkcionira? Pomalo mi je nerealno da ima toliko naivaca.
Dk
Deaktivirani korisnik
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije te Plenkovic ni poslao tamo
gn
gnostik
5.12.2023.
Uređivanje komentaraOdustani
Da ih je plenković tretira kako triba nebi ni otišli tamo
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .