Žašto Vlašić?Vlašić je bio jučer dobar kad je ušao. Nikola Vlašić i Mario Pašalić. u klubu igra redovito i pokazuje da može donijeti brzinu i okomitost. Ovo je
prijateljska utakmica i normalno je da je pristup u glavama igrača drugačiji nego na Svjetskom prvenstvu. Vlašić i Pašalić su brzi igrači, posebno kad igraju na svojim prirodnim pozicijama. Uz Baturinu i Sučića, a kad se priključi i Stojković, mislim da će to danas-sutra izgledati puno bolje.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .