nista cudno,autobusi više paketa voze nego putnika,a pakete nitko ne provjerava
ar
ar
24.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
ma da paketi su krivi a ne autobusi koji su u većini slučajevaza otpad,,,vozim se njima na tim relacijama min 3-4 puta -povratno znači 6-8puta,i što sve čovjek
doživinije za povjerovati,,od autobusa koji krene na put sa 5oputnika .vozač vozi jednomrukom a drugom drži svoja vrata koja ne može zatvoriti,,kada tražite da prekine vožnju i zove novi autobus još se dere na vas,,usput vidite da je pored njga spisak sa 12 kvarova koje taj autobus ima ,od kojih bar 6 je da se ne smije na cestu,,,kad mu se predstavote kao odvjetnik koji će njega osobno tužiti ,ne kompaniju uz psovke stane i čekate u noći koji sat ,dva novi autobus u kojem nakon pola sata vožnje počme sve dimiti ,,,autobus koji pod normalno vozi koju godinu sa napuklom šoferšajbom itd itd,,,usred zime bez grijanjana -10....al najvažnije je naći nekog dežurnog krivca,,npr kakva migranta ,,terorista,a oni koji vaš život svjesno stavljaju nakocku se štite,,,izgovor da to mora jer su mu naredili nije izgovor i pristajanje je na kriminal,,al kad to kažete na glas u autobusu polovica će napasti vas a ne vozača...dobro sada će i za to okriviti migrante,,,samo ne znam koji su to migranti ovuda hodali prije desetak i koju godinu više,,
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .