Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ko
Torcida 100 puta ima bolje navijace ovi dosadni kao i citav zagreb ... Beograd je New York za zagreb
gorillaz
Od kud si?
Dk
Onda se lijepo drži beograda
Ko
Iz hamburga
Ko
Pa i drzim se kao i 80%% dinamove ekipe citav klub visi po beogradskim splavovima
tony1983
Da nisi ti u dosluhu s gornjim oglasom???Decko za jednu noc za decka?
SamoPobjede21
Hajduk ima profesionalne navijace, udruga njima placa gostovanja, droge i janjetinu. To nisu navijaci nego su obicni placenici 😂😂
Ko
Tony vi u zg u nosite torbice pederuse.... jos u nijednom gradu na balkanu nisam vidio toliko muskaraca da nose torbice kao u zagrebu
ma
Pašaluk ima hijene ne navijače
Hrvat1979
Dodji ti u Zagreb slobodno slobo!
n1
Ocito nisi zadovoljan svojim zivotom pa gledas u tude dvoriste
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .