Navijači Rome će navijati za Dinamo a mi se čudimo kak Torcida navija protiv nas iako ću ja osobno uvijek navijati za Hajduk ako igra protiv klubova koji nisu iz Hrvatske
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja isto. Ne volim ljude dolje i njihov mentalitet ali cu se uvijek radovati pozitivnim rezultatima hrv. klubova u europi.
k2
kockasti_2
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
madara
Ne volite Dalmatince, Hercegovce... koga volite? Bolest nema kraju
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A ti kao volis zagreb i purgere? Ja sam barem iskren. Vama je zagreb gori od beograda , nikad se necete pomirit s tim da je to glavni grad hrvatske. Ne znam kak
ve hercegovci imaju veze s ovim al dobro.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Otkud ti znaš za koga torcida navija, evo ja nisam torcida i navijam večeras za atalantu, a moja 4 prijatelja torcidaša navijaju za dinamo večeras uključujući i
još nekoliko torcidaša u kafiću, zato ne lupetaj.
Prikaži još ↓
pi
pisipropalo
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja zivim za Hajduk a volim Dinamo. Sve drugo je umjetno napumpano poslije rata
k2
kockasti_2
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
madara
Nemjesaj Beograd u tu pricu. Kakve ima veze Beograd. Mi smo se borili protiv beorada u ratu, nama razruseno i nisi godinama moga u Dalmaciju a vi Zgu uzi
vali. Citam svaki dan ovdje na 24 sata mrznja i prema Hercegovcima
Prikaži još ↓
Prcko_Vitaminčić
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Hajduk? Pa od tog kluba ostalo samo ime, a zadruga razmišlja da i to promjeni u NK Kmek..još malo postotka dionica i mijenjaju ime...
Narko1950 će složiti sa sv
ime dok distribucija bijelog ide kao po špagi..
Prikaži još ↓
The_Man
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
jesi ti svjestan kakvu si ti glupost napisao? tebi je normalno da navijači rome navijaju protiv talijanskog kluba a nije ti normalno kad navijači hajduka navija
ju protiv hrvatskog kluba! hahahah svašta čovjek vidi i čuje na 24 sata!
Prikaži još ↓
Prcko_Vitaminčić
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
The_Man@ Jel tebi normalno da se propala zadruga ruga porazu od prvog favorita Lige Prvaka, dok ista zadruga ispada u prvim pretkolima od malteških ribara?
Jel
tebi normalno da Đilkoš iako ulazi u 35u, ima više ponuda, nego 99% igrača mošnje?
Prikaži još ↓
The_Man
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
koji mrtvi đilkoš , samo što ga niste počeli njegovo skupljanje prašine po tribinama! samo čekam taj dan da vam se još malo smijem..
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .