ako ne puste ovih par tisuca bez ulaznica riskirat ce nerede. Tako da mislim da bi cak sve mogli pustit na stadion , slicno kao protiv slavie , samo se nadam da nece bit frke kao prosli put.
LB
Lažni_Branitelj
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakve nerede ? ove tetkice malo jača policija sredi.
Gh
Ghuleh
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Od ovih 3000 2900 bi pobjeglo samo da policija napravi jedan korak
kirbi78
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako i dođe do frke, nema frke jer će se talijani razbježati
LB
Lažni_Branitelj
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Talijani hoce ali talijanska policija nece :D
kirbi78
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Je da baš su ti talijani borci, najači su kad bježe
LB
Lažni_Branitelj
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije istina najjaci su im auti pogotovo alfa gnomeo koja se raspadne nakon 200000 km,fiat necu ni spominjat.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .