Bože dragi ja se čudim čemu štrajkovi....čemu nezadovoljstvo.....kakva pusta Irska i Njemačka. Pa više ljudi ode na utakmicu potroši mjesečnu plaću nego li se skupi na nekom prosvjedu kad je egzistencija u pitanju. Ma mi smo najbogatija država na svijetu.
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Iz Zagreba do Milana je 600km, ako autom idu 4 ljudi to je nekih 200kn po osobi, karta 300, smještaj klopa i cuga ako se ostaje jedan dan 500-600kn..da se bez p
roblema, kakva mjesečna plaća
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne znam po kojoj računici ......jedino ako ideš kao klošar ili priljepak....ali neka ti bude. Trebalo je jutros krenuti i noćas se vratiti ili prespavati. Dva r
adna dana u vjetar.
Prikaži još ↓
SS
Shaman Shaulich
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa barem 50% ljudi na toj utakmici nisu iz hrvatske, nego su oni upravo ti koji su prije par godina osli iz hrvatske haha...
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Goodin Ajde mi reci jel pušiš i ideš li u kladionicu?
Dk
Deaktivirani korisnik
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A kaj tebe briga kak i di mi trosimo svoju placu? Jesi je ti zaradio?
z2
zigzag_2
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Za soma kuna izlet od dva dana,Bogovski, a odeš dole Dalmošima na more pa sa soma kuna nemožeš ni krenuti xD xD
kesizubac
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Nismo mi najbogatija država na svijetu samo je neki žele prikazati najsiromašnijom i najgorom državom na svijetu.....
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .