Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Bože dragi ja se čudim čemu štrajkovi....čemu nezadovoljstvo.....kakva pusta Irska i Njemačka. Pa više ljudi ode na utakmicu potroši mjesečnu plaću nego li se skupi na nekom prosvjedu kad je egzistencija u pitanju. Ma mi smo najbogatija država na svijetu.
Dk
Iz Zagreba do Milana je 600km, ako autom idu 4 ljudi to je nekih 200kn po osobi, karta 300, smještaj klopa i cuga ako se ostaje jedan dan 500-600kn..da se bez p Prikaži još ↓
Dk
Ne znam po kojoj računici ......jedino ako ideš kao klošar ili priljepak....ali neka ti bude. Trebalo je jutros krenuti i noćas se vratiti ili prespavati. Dva r Prikaži još ↓
SS
Pa barem 50% ljudi na toj utakmici nisu iz hrvatske, nego su oni upravo ti koji su prije par godina osli iz hrvatske haha...
Dk
Goodin Ajde mi reci jel pušiš i ideš li u kladionicu?
Dk
A kaj tebe briga kak i di mi trosimo svoju placu? Jesi je ti zaradio?
z2
Za soma kuna izlet od dva dana,Bogovski, a odeš dole Dalmošima na more pa sa soma kuna nemožeš ni krenuti xD xD
kesizubac
Nismo mi najbogatija država na svijetu samo je neki žele prikazati najsiromašnijom i najgorom državom na svijetu.....
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .