Jer to im je jedina prilika vidjeti Ajduka da zabija...
ma
may64
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A što će drugo gledat nego trening, kad utakmice ne igrate!!
Europske naravno!!!
SamoPobjede21
26.11.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Na treningu??? Na kojem je treningu Hajduka bilo 3000 navijaca? Sta ti to pricas??? Mitomanija?? Ima 1000-1500 "navijaca" na gostovanju protiv Dinama, i jos v
ecina navijaca dolaze sa placenim ulaznicama, drogama .... Sve to udruga financira, to nisu navijaci nego obicni placenici.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .