lik je u 20 godina zdrobio 200 milijardi kuna i još ostavio dug od milijardu i 300 milijuna.....
vozi_Miška
1.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
I nešto je i napravio, za razliku od vas, jazavaca.
Dk
Deaktivirani korisnik
1.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
napravio je....korupcijsku hobotnicu ....jesi se opario malo dok je gad trpo vam lovu djepove???
Dk
Deaktivirani korisnik
1.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
napravili su radnici na minimalcu.....radili su,punili proračun grada,hobotnica je iz proračuna uzimala lovu,plačala uskom krugu ljudi (hercegovaca),koji su uz
imali kajmak a ljude plaćali minimalcima......i tako u krug 20 godina......
Prikaži još ↓
pr
prokurator
1.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
nešto napravio? šta, fontane i žičare? aj da je 5 korisnih stvari napravio, ništa mu ne bih zamjerio. čak i njegovim mostom jedva da itko prolazi, znači opet in
vesticija koja je pranje love.
Prikaži još ↓
ni
nino58
1.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Majstor😂
faithless
2.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Vidiš kakvi nama ljudi kroje sudbinu, ovakvi degnrxi poput miška koji ne znaju kako porez funkcionira
NF
Nigel_Farage
2.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Misko LVL 1 stranacki trol
Dk
Deaktivirani korisnik
2.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
3.6 po zadnjim saznanjima.milijardi
Dr.Gonzo.
2.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Volio bih ja to malo i nesto napraviti za druge ako mi netko da 300-400 milijardi kuna..
25__sati
2.3.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj feljton kaf ni sve muljaže iznio,bio bi veći od enciklopedije.E sad...90% načelnika,gradonačelnika,župana radi na isti način.Nema tog turizma,industrije ko
ja može začepiti tu pohlepu za novcem.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .