predlažem da se spale samo "sabrana titova djela" (tvrdi omot) i "bio je časno šivjeti s titom" (luksuzno izdanje)
NO
NOBlovac
22.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Vjeceslav/ o Titu čitaj što su govorili njegovi neprijatelji koji su ga poštivali kao vojskovođu i političara. Slomio ih je na Balkanu, pomrsio im je račune i i
zgubili su rat velikim djelom njegovom zaslugom . Ti bi danas taj rat htio dobiti lažima. 45 godina je mrtav a još ti vadi mast, rasturio je ustašiju, četnike, belu gardu i ostale "domoljube" na proste faktore i to vas peče. Lažima brzo dođe kraj. Izgubili ste drugi svjetski rat i to mu ne možete oprostiti pa lažete o njemu ,partizanima i svemu ostalom. Tito je pobjednik!
Prikaži još ↓
vj
vjaceslav
23.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
sve je kako kažete, samo i ovih dana otkrivamo jame i druga stratišta u koja su pobacani pogubljeni hrvati nakon II. svjetskog rata, NOBlovac, nakon završetka t
og rata.
Prikaži još ↓
bc
bcelija
23.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema rata koji je " sportski fer ". Nakon rata stradaju mnogi nevini od ruke pobjednika što nikako ne opravdavam i uvijek sam na strani nevine žrtve ali ipak sv
e treba gledati u kontekstu onoga doba. Osveta nad nevinima nije nikakva osveta nego je teški zločin i neka odgovaraju svi koji su ga počinili. Sad smo u vremenu kad su sve jame " partizanske " čak i Talijani govore o "fojbama" ( jame) kao o partizanskim jamama a oni su prvi počeli istarske seljake bacati u fojbe zato što su govorili hrvatski i borili se za svoj jezik i pismo. Hrvatski jezik i pismo u Istri su bili zabranjeni u njihovo doba. Mnogi su kasnije to "platili" među kojima je sigurno bilo nevinih.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .