Obavijesti
komentari
NASTAVLJA SE SAPUNICA Ako Messi javno kaže da ostaje, Bartomeu će dati ostavku...
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

no
Nisam fan Barce i Messija ali mislim da bi najbolje bilo da Messi promjeni sredinu. A nakon svega sto je dao za klub sramota je sto ga se ucjenjuje.
Istjerivacpravde
a dobro ne moze se no reci da klub njemu nista nije dao. jer je svake godine dobivao novi bogatiji ugovor.
Dk
Pa dobro su ga svih ovih godina plaćali.
lopovi od 1902
U cijeloj ovoj prici ispada da vise on ucjenjuje klub... a + je bio jeb dobro placen, zapravo najplaceniji igrac na svijetu... nije on nikakav svetac...
ba
Klub sigurno nije na gubitku i nebi mu dali takav ugovor da im on ne donosi takve novce. Kad je Juventus doveo Ronalda, Juve je ispregovarao nove ugovore sa svi Prikaži još ↓
lopovi od 1902
Isto tako svim zaposlenicima fiata skinilo place za nekih 300 eura - tako je bilo receno, a i bio je onaj video na netu... sto se tice messija danas je bilo sam Prikaži još ↓
ba
E jbg to za FIat nisam znao. Samo se nadam da ce pocet napokon razmisljat unaprijed a ne pokrpavat pa popravljat za godinu dvije. Nevjerojatno mi je da takav kl Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .