Nisam fan Barce i Messija ali mislim da bi najbolje bilo da Messi promjeni sredinu. A nakon svega sto je dao za klub sramota je sto ga se ucjenjuje.
Istjerivacpravde
27.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
a dobro ne moze se no reci da klub njemu nista nije dao. jer je svake godine dobivao novi bogatiji ugovor.
Dk
Deaktivirani korisnik
27.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa dobro su ga svih ovih godina plaćali.
lopovi od 1902
27.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
U cijeloj ovoj prici ispada da vise on ucjenjuje klub... a + je bio jeb dobro placen, zapravo najplaceniji igrac na svijetu... nije on nikakav svetac...
ba
basta1
27.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Klub sigurno nije na gubitku i nebi mu dali takav ugovor da im on ne donosi takve novce. Kad je Juventus doveo Ronalda, Juve je ispregovarao nove ugovore sa svi
m sponzorima i primanja digao u nebo, e to ce se isto dogodit Barci samo sto ce se primanja srozat. To njima najvise smeta i po meni je najveci razlog sto ga ne zele pustit, koliko god on bio bitan za igru.
Prikaži još ↓
lopovi od 1902
27.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Isto tako svim zaposlenicima fiata skinilo place za nekih 300 eura - tako je bilo receno, a i bio je onaj video na netu... sto se tice messija danas je bilo sam
o ako se rijese njegove place i davanja je 120mil eura, ako se rijese i ovih drugih koje planiraju je jos 100 bez da se racunaju transferi... ogromna lova... koji sponzori ce otici, nike koji nema veze sa messijem, rakuten koji je dosao zbog piquea, lassa i beko su htjeli ardu .... izgubit ce nesto, to je sigurno, a sad koliko - tko zna... sumnjam da ce to biti 200mil .... a opet sad ce postati ekipa pa mozda se dogodi da pocnu igrati kako treba i kako se ocekuje od njih.... jednostavno, treba vidjeti tko ce doci ... ja se veselim novoj sezoni bez messija i njegovih frendica...
Prikaži još ↓
ba
basta1
27.8.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
E jbg to za FIat nisam znao. Samo se nadam da ce pocet napokon razmisljat unaprijed a ne pokrpavat pa popravljat za godinu dvije. Nevjerojatno mi je da takav kl
ub moze potrositi skoro 300m na Coutinha i Griezzemana i onda ih stavit na pozicije koje im ne odgovaraju. Toliko sam se veselio gledat jednog dana de Jonga i Arthura skupa u vezi kad se uigraju i oni ga zamjene za 31ogodisnjeg Pjanica. Samo se bojim da pola ovih koje zele otjerat nece ni otic, a ovi koji odu idu za po 20m.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .