Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

TZ
DAJTE NEDRAMITE VIŠE!!! Svako ljeto uvijek isto.... Da sada pada snjeg, reko bi da nešto nevalja s klimom.... al ovo, krajem 6mjeseca, +35... đe fakin problem?! LETO JE! ALO?! Koji qurac više... NORMALNA POJAVA...
Euronymous
Delam na gradilistu i kaj sad da se ubijem....ma ljudi su postali pukljavi i nikakvi pogotovo ovi danasnji generacija Z....uzas
DK
Da ti delas na gradilistu ne bi u 17 sati pisao ovdje vec radio. Sve koje znam da rade takve poslove su na gradilistu od 7 do 19 sati na njemu. A toplinski uda Prikaži još ↓
9A
Teško da ovakvima možeš objasnit da nije problem samo 35 stupnjeva nego što to u lipnju traje po 10 dana. To je rijetkost.
DK
Da i ne samo visoka temperatura vec i velika vlaga pa znoj ne moze isparavati s tijela i to sto nocu ne pada temperatura ispod 25 stupnjeva i tijelo se ne moze Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .