DAJTE NEDRAMITE VIŠE!!!
Svako ljeto uvijek isto.... Da sada pada snjeg, reko bi da nešto nevalja s klimom.... al ovo, krajem 6mjeseca, +35... đe fakin problem?! LETO JE! ALO?! Koji qurac više... NORMALNA POJAVA...
Euronymous
17:02
Uređivanje komentaraOdustani
Delam na gradilistu i kaj sad da se ubijem....ma ljudi su postali pukljavi i nikakvi pogotovo ovi danasnji generacija Z....uzas
DK
DKomodor
17:32
Uređivanje komentaraOdustani
Da ti delas na gradilistu ne bi u 17 sati pisao ovdje vec radio.
Sve koje znam da rade takve poslove su na gradilistu od 7 do 19 sati na njemu. A toplinski uda
ri su danas najopasniji vremenski exstrem jer odnose godisnje desetke tisuca zivota.
Prikaži još ↓
9A
9A
18:00
Uređivanje komentaraOdustani
Teško da ovakvima možeš objasnit da nije problem samo 35 stupnjeva nego što to u lipnju traje po 10 dana. To je rijetkost.
DK
DKomodor
18:32
Uređivanje komentaraOdustani
Da i ne samo visoka temperatura vec i velika vlaga pa znoj ne moze isparavati s tijela i to sto nocu ne pada temperatura ispod 25 stupnjeva i tijelo se ne moze
odmoriti po noci.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .