Nekada smo na tim vrućinama spravljali sijeno, pa nije nitko umro .
Ni
Nixonius
17:18
Uređivanje komentaraOdustani
Aha, baš je bilo 35 ili 38
DK
DKomodor
17:22
Uređivanje komentaraOdustani
Al to je 35 do 37 u hladu, na suncu jos 15 stupnjeva vise
Ni
NitkoiNetko
17:29
Uređivanje komentaraOdustani
Jok nije bilo. Selo braco, tko te pita, kad se mora, mora se.
DK
DKomodor
17:33
Uređivanje komentaraOdustani
Bilo je ali ne ovakvih intenziteta i duljina. Toplinski se valovi danas smatraju najsmrtonosnijim vremenskim ekstremom koji odnosi desetke tisuća života godisnj
e.
Prikaži još ↓
Cs
Crna stijena
18:15
Uređivanje komentaraOdustani
Čuj ovog Nixoniusa. Ne, do nedavno smo bili u polarnoj hladnoći, po ljeti max 20 stupnjeva
DK
DKomodor
18:22
Uređivanje komentaraOdustani
Kad je to nedavno bilo?😂
Cs
Crna stijena
18:23
Uređivanje komentaraOdustani
Pa sarkazam
ka
kaius
18:24
Uređivanje komentaraOdustani
nije prije bilo niti toliko kratko toploga,5 mjesec je sad bio hladan a prije 1.5 je bilo već kupanje itd. ,a prije sam ja u kabini već polovinom 4 mjeseca bio
u kratkim rukavima kako je sunce grijalo preko stakla+što nije usporedivo sa danas u odnosu na mehanizaciju nego se radilo ručno u polju,ili utovar-istovar nečega i drugo pa preživjeli
Prikaži još ↓
DK
DKomodor
18:25
Uređivanje komentaraOdustani
Sarkazam, al u Francuskoj sad umrlo 40 ljudi od vrucina pa se vi rugajte
Cs
Crna stijena
18:30
Uređivanje komentaraOdustani
I prije su ljudi umirali od toga, samo nije bilo sve toliko javno kao danas, zbog interneta
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .