Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ni
Nekada smo na tim vrućinama spravljali sijeno, pa nije nitko umro .
Ni
Aha, baš je bilo 35 ili 38
DK
Al to je 35 do 37 u hladu, na suncu jos 15 stupnjeva vise
Ni
Jok nije bilo. Selo braco, tko te pita, kad se mora, mora se.
DK
Bilo je ali ne ovakvih intenziteta i duljina. Toplinski se valovi danas smatraju najsmrtonosnijim vremenskim ekstremom koji odnosi desetke tisuća života godisnj Prikaži još ↓
Cs
Čuj ovog Nixoniusa. Ne, do nedavno smo bili u polarnoj hladnoći, po ljeti max 20 stupnjeva
DK
Kad je to nedavno bilo?😂
Cs
Pa sarkazam
ka
nije prije bilo niti toliko kratko toploga,5 mjesec je sad bio hladan a prije 1.5 je bilo već kupanje itd. ,a prije sam ja u kabini već polovinom 4 mjeseca bio Prikaži još ↓
DK
Sarkazam, al u Francuskoj sad umrlo 40 ljudi od vrucina pa se vi rugajte
Cs
I prije su ljudi umirali od toga, samo nije bilo sve toliko javno kao danas, zbog interneta
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .