Bilić uopće nije loš trener, samo problem je što u sebi ima onaj hajdučki gubitnički gen pa taj luzerski mentalitet prenosi u svlačionicu...
Sandokan Janosik
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
o čemu ti ................zar je luzerski gen bitin prvi -drugi
DarioHorvatić
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ti očito ne pratiš nogomet. Bilić je u svakom klubu imao dobru prvu sezonu, u drugoj redovito dobiva nogu u dupe. Zašto? Zato jer ima gubitnički mentalitet. On
radi 1 korak naprijed pa dva nazad. Slika i prilika današnjeg Hajduka... 😉
Prikaži još ↓
NE MOGU SE SJETITI NICEG KONSTRUKTIVNOG
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Al ga laprdaš brajo. Raspitaj se malo zasto je to tako, pronadi dublje razloge. Mozda je konkurencija, mozda je imao pobune u svlacionici. Eh.... nebi bilo zgor
ega malo pratiti nogomet al bolje je laprdati
Prikaži još ↓
Sandokan Janosik
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
pa nebi bio prvi drugi da ima luzerski gen...............to što ti pišeš nema smisla...........
NE MOGU SE SJETITI NICEG KONSTRUKTIVNOG
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Pusti ga, ovaj nema preko 15 godina. Ovo je načuo u nekoj purgerskoj birtijici pa sad ponavlja ko papiga.
5FDP
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
U West Hamu je bio problem prelazak na novi stadion koji je katastrofa glede atmosfere, nema veze s Bilićem, a onda mu je najbolji igrač puko glavom i pošto-pot
om se htio vratiti doma
Prikaži još ↓
NE MOGU SE SJETITI NICEG KONSTRUKTIVNOG
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
S tim da ako usporedis biliceve rezultate i njegovih nasljednika,jasno se vidi koliko je west ham nazadovao od njegova odlaska
DarioHorvatić
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ha-ha! Vidi se da ste sljedbenici gubitničkog klubića s mora. Ako niste znali, svaki klub kojeg je vidio Bilić se preporodio otkad ga je on napustio (Lokomotiv,
Bešiktaš, West Ham i oni Arapi). Ako kojim čudom i uđe u PL s ovim WBA, taj neće dočekati Uskrs na klupi. To je tradicija. Dalmatinski gubitnički mentalitet ga prati u stopu... 😊
Prikaži još ↓
5FDP
2.7.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Što laprdaš, vidi gdje je West Ham sada, bore se za ostanak u PL.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .