Neka tovari pročitaju što im ima za reći Edo Pezzi ... kako se umjetno pumpala pobjednička atmosfera oko ajduka, a naivci nasjeli na to. Sve ima svoju pozadinsk
u priču, a zašto je to tako bilo pokoju ćemo čuti i od Leke ...
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Titula!!???? Pa pogledaj bodove proljetni dio sezone..borite se s Rudešom za prvaka!!! Vi bi...titulu??? Tovari doslovno..
gile896
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Necete biti jos 10 god prvaci...dok god tako vam klub Vode navijaci i neka luda "Udruga"
nkdz-vk
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
To je tako kad se krene slavit u 10.mj
bu
bukobuki
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa niste valjda mislili da cete biti prvaci? 😂😂😂😂
Pr
Pešekan ri
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Livaja sa hayudukom neće dočekati titulu...hahahahah
LS
Lola Slavonska
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Tirula prvaka hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ic
Icodomoljub201
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Napredak može biti tek onda kada je jedan gazda u kući
daj mi pištolj da se ubijem drugoga problema nemam
11.4.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Dečko,dok god nam budu podvaljivali igrače koji ne znaju s loptom ama baš ništa(a od istih garant uzimaju dio plaće),a takvih je u Hajduku sada barem 80%,realno
je gubiti od svakoga u HNLu i to na Poljudu.Pogledaj dečko kod gola Rijeke što radi Dialo, i što on prati,čuperak na svojoj frizuri ili loptu koja mu ispod noge prolazi a Pašalić zabija.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .