Mogu si mislit kako savršeno govori HR ,a ni rodtelji ni on nisu hrvati😅..upravljao tuđim milijardama,a ne svojim,to je kod nas u maloj HR moguće,svaki član Uprave telekoma,banke ,državnih firmi upravlja milijardama..upravlja li svojim,kao npr onaj što ima kaugume ??
UM
Uefa Mafia
17:31
Uređivanje komentaraOdustani
Dodig ima svoju korporaciju i miljune na računu, preoblikovanjem će se dug obrisati a dodig će kroz sponzorstva i kao večinski vlasnik dokapitalizacijom uliti b
ar 5 miljuna za početak
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .