Onaj osjećaj kad Acosti pretrčava Čolinu a ovaj ga vuče za ruku... sviran kontra faul i žuti za Acostija... hahahahahaha poštenjačine
No
Nogalo1234
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Acosty je žuti dobio zbog odgurivanja ruke pomoćnom sucu.. No, stoji da nije bio faul na Čolini.
an
ante674
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A ti radiš na utakmici Hajduka šta točno? I Acosty je srusio Čolinu čisto da se zna i dirao pomocnog sudca. Čolina ušao ispred Acostya i ovaj ga srušio.
ds
dsmilja1
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa nebi odgurivao ruke pomoćnom da je normalno sviran faul na Acostiju... i još bi sam izbio pred golmana da ga ovaj nije vukao.
an
ante674
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A ti radiš na Hajdukovoj utakmici šta točno. Čolina pretrčao Acostya i ovaj ga srušio. Uz to dirao pomoćnog sudca i dobio žuti. Nikakvo povlačenje Čoline nije b
ilo. Kolika te mržnja tjera da komentiraš Hajdukove utakmice a uopće ne navijaš za taj klub
Prikaži još ↓
an
ante674
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisi odgovorio šta radiš na Hajdukovoj utakmici a navijaš za Dinamo
Dk
Deaktivirani korisnik
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ante pokrij se ušima.
ds
dsmilja1
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ante...popij nešto za smirenje. Gledam tekmu na vikendici u miru uz gemišt. Ili mi dinamovci to nesmijemo?
an
ante674
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Da ali način negativan na koji komentiraš to je razlog smiješ ali način na koji komentiraš nije normalan.
an
ante674
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Karadarko što da se pokrijem ušima time što govorim istinu čovjek mrzi Hajduk
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .