Kad rijeka zabije onda nema komentara goooooooool!!!!!
To se koristi samo za hajduk
Dk
Deaktivirani korisnik
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Svaki put se iznenadim iznova kako su pristrani, u slobodnoj su manje pristrani nego u 24
EvilDevil
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Da bar za jedan gol bude napisano.
Prilika za hajfuk,autor sjedne na tipkovnicu i 10 puta ponovi slovo.
Eto vam sada.Laganih 0-4 Ggooooooooollll goooooooooooll
l goooooooool gooooooooollll!!!
Prikaži još ↓
ds
dsmilja1
1.12.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
A kaj da pišu goooool? Pa vidiš rezultat... neda im se stalno isto pisat
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .