Obavijesti
komentari
LOKOMOTIVA ZAUSTAVILA DINAMO Čabraja: Mogli smo izvući i više! Kopić: Sevilla je uzela danak...
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

daleko najjaci
Sad Osijek ako ih grogirane ne nokautira (netom nakon sto Sevilla napravi to isto na Maksimiru) nisu nista napravili,Dinamo zreo za naredna dva poraza u iduce dvje utakmice. Za njih bolje da stave juniore protiv Seville,da dignu ruke od Europe (ionako ispadaju) i da odmaraju igrace za Osijek,jer tu gube i prvenstvo ako izgube. A sve vodi k tome..
am
Gotovi su 2 poraza ce dobit
Samarsa
Čuj to gube prvenstvo, pa jel to zadnje kolo? Jesi ti siguran da recimo Rijeka neće dobiti Hajduka? Rano je još uvijek za slavlje, puno je utakmica, ne umanjuje Prikaži još ↓
am
Treba priznat ne izrugivat se
am
Rekli ste biti cemo 4 tko je reka da vi necete u osijeku izgubit?
Samarsa
Ja sa izjavom obje gube ti se rugas, ja ne. Ja sam samo pitao kako si siguran da će Hajduk recimo dobiti, ili da će Dinamo biti 4 mj ili Hajduk. Ja sam samo rek Prikaži još ↓
am
Osijek i hajduk su bolji
Samarsa
Alex tablica to još uvijek ne kaže, a dali će, budemo vidjeli.
MòlloM
Tablica će to pokazati već za 15 dana.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .