Sad Osijek ako ih grogirane ne nokautira (netom nakon sto Sevilla napravi to isto na Maksimiru) nisu nista napravili,Dinamo zreo za naredna dva poraza u iduce dvje utakmice. Za njih bolje da stave juniore protiv Seville,da dignu ruke od Europe (ionako ispadaju) i da odmaraju igrace za Osijek,jer tu gube i prvenstvo ako izgube. A sve vodi k tome..
am
alex masters
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Gotovi su 2 poraza ce dobit
Samarsa
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Čuj to gube prvenstvo, pa jel to zadnje kolo? Jesi ti siguran da recimo Rijeka neće dobiti Hajduka? Rano je još uvijek za slavlje, puno je utakmica, ne umanjuje
m to da je Dinamo u padu i da Hajduk igra sve bolje, iako i oni još dosta osciliraju(barem igrom). Dug je put još.
Prikaži još ↓
am
alex masters
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Treba priznat ne izrugivat se
am
alex masters
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Rekli ste biti cemo 4 tko je reka da vi necete u osijeku izgubit?
Samarsa
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja sa izjavom obje gube ti se rugas, ja ne. Ja sam samo pitao kako si siguran da će Hajduk recimo dobiti, ili da će Dinamo biti 4 mj ili Hajduk. Ja sam samo rek
ao da ovo kolo nije kraj, da će se neke stvari pokazati, hoće, da se vidi tko koliko može.,ali da je gotovo, nije definitivno
Prikaži još ↓
am
alex masters
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Osijek i hajduk su bolji
Samarsa
20.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Alex tablica to još uvijek ne kaže, a dali će, budemo vidjeli.
MòlloM
21.2.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Tablica će to pokazati već za 15 dana.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .