Obavijesti
komentari
LOKOMOTIVA ZAUSTAVILA DINAMO Čabraja: Mogli smo izvući i više! Kopić: Sevilla je uzela danak...
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Pra&vica
Odgledao sam danas utakmicu blizu klupe, namjerno i necu komentirati sto sam vidio jer bi mi se odmah obrisao komentar. Ali Dinamo mora biti posten prema svojim navijacima kojih je sve manje upravo zbog ovog sto sam danas gledao. Pa nisu ljudi sljepi. Odgovorne za ovakovo stanje u klubu treba vec jucer usmjeriti u pravcu u kojem oni mirno plove, ili sami idu ili ih netko vodi- svejedno ali da idu sami bez Dinama i njihovih simpatizera...bez imalo srama, i u izjavi za medije odmah poslije utakmice, bez imalo krvi i odgovornosti gledaju u kameru i nalaze problem sto su igrali pred par dana utakmicu...boze oprosti im !!!
KE
Nikome u Dinamu nije stalo do navijača. Oni funkcioniraju sami za sebe i zato je stanje takvo kakvo je...jadno, beskrvno, razočaravajuće..a pitanje je jesu li Prikaži još ↓
Pra&vica
KEŠŠ....užasno si u pravu !
am
Da uh cekajte nezadovoljni ste a 16 god prvaci haha
Dk
Pravica, kaj je bilo, kaj si videl, čul? Ono kaj svi ionako pričamo ili se nešto novo odigralo?
Pra&vica
RCR dečec....uobicajeno....
Dk
Kužim. 👍
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .