Pogledaj nebo,da smo sami može izgovoriti samo naš ego.
W1
WalterWhite_1
3.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Jan Miklauzic "Jantar". dobra, zivio :)
ke
kesha
3.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Da nisam osobno nešto vidjela možda bih i sama sumnjala a kako radim sa ljudima puno ih je vidjelo neobjašnjive pojave ali ih je sram iznositi da ih ne proglase
ludim. Zbog toga ima relativno malo svjedočanstava.
Prikaži još ↓
Mo
MonsterSk
3.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ma nije problem u našem egu, već u onima koji nas pokušavaju napraviti glupima i ludima govoreći nam kako samo sami...problem je u tome što su ti ljudi glupi i
ludi kad misle da nas ostale mogu razuvjeriti u nešto što znamo već milenijima
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
3.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
da, ali da izgledaju poput covjeka, a uz to jos i mogu komunicirati sa nama, svaki dan zivimo sa zivotinjama pa jos ni sa jednom nismo uspjeli komunicirat
Ma
Mala87
4.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo to, pogledaj u nebo i sve će biti jasno! A ne vidimo ni komadićak onog što sve postoji! No ljudski ego je jači od bilo čega!
ju
justicia
4.1.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Uvjeren sam da nismo sami ali to su tolike udaljenosti da čak ni SETI još nije otkrio ikakav umjetni elektronski impuls igdje u svemiru. Ako ih i ima daleko su
od nas i vjerojetno se pitaju dali postoji osim njih netko u svemiru. A da su zbilja ovdje i posjećuju nas, danas uz doba ovakve tehnologije, fotića, kamera i stelita-- imali bi "malo" uvjerljivijih dokaza od par mutnih i neobjašnjivih fotki i klipića. Ja osobno bi volio da sutra dođu i da razmjenimo iskustva i upoznamo se.
Prikaži još ↓
BernySinara Wesker
23.8.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
ma biti lud danas je normalno :D a gledala sam i vidjela sam par put NLO-e
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .