Obavijesti
komentari
PAUL HELLYER 'Četiri vrste izvanzemaljaca su već milenijima tu među nama'
Piše 24sata,
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

IO
Pogledaj nebo,da smo sami može izgovoriti samo naš ego.
W1
Jan Miklauzic "Jantar". dobra, zivio :)
ke
Da nisam osobno nešto vidjela možda bih i sama sumnjala a kako radim sa ljudima puno ih je vidjelo neobjašnjive pojave ali ih je sram iznositi da ih ne proglase Prikaži još ↓
Mo
ma nije problem u našem egu, već u onima koji nas pokušavaju napraviti glupima i ludima govoreći nam kako samo sami...problem je u tome što su ti ljudi glupi i Prikaži još ↓
Dk
da, ali da izgledaju poput covjeka, a uz to jos i mogu komunicirati sa nama, svaki dan zivimo sa zivotinjama pa jos ni sa jednom nismo uspjeli komunicirat
Ma
Upravo to, pogledaj u nebo i sve će biti jasno! A ne vidimo ni komadićak onog što sve postoji! No ljudski ego je jači od bilo čega!
ju
Uvjeren sam da nismo sami ali to su tolike udaljenosti da čak ni SETI još nije otkrio ikakav umjetni elektronski impuls igdje u svemiru. Ako ih i ima daleko su Prikaži još ↓
BernySinara Wesker
ma biti lud danas je normalno :D a gledala sam i vidjela sam par put NLO-e
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .