Ne znam kako prigovoriti sudcu za penal kad se očigledno vidi udarac. Glup penal u kojem igrač Dinama pruža nogu bezveze i previše riskira, ali evidentno ga udara. Treba biti pošten i reći da su uloge drugačije da bi svi mi skakali da se radi o čistom penalu za Dinamo.
bt
blago tebi jesi pametan
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
apsolutno
He
Hejvusta
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako je, ža mi je al je penal
nd
nk_dinamo
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa ne udara on njega nego leao sutala udara ovaj postavlja nogu ne kazem nis nek je penal bas me briga al daleko je to od cistog penala
ca
cappucino
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma nije sporno da je kontakt postojao, ali onaj famozni intenzitet je u pitanju. Šutalo ga jedva dotakao, ovaj pao kao što je trebao, ali zato postoji VAR da uk
aže sucu na mogući nedostatak u odluci.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Alo bre casovnicari 24, zasto mi stalno brisete komentare???
ko
komentator991
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
svi bi skakali ali na drugoj strani ovo nikad ne bi bio penal. dokaz je žuti karton oršiću za isti takav kontakt
bt
blago tebi jesi pametan
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
sve je to nogomet, negdje sudac uzme, negdje vrati. Npr. Šibenik-Dinamo, onaj start Dilavera na Deliću, tamo se dinamo izvukao bez penala, dok eto sinoć je dina
mo fasovao, a realno penal je trebao biti i ono u šibeniku a bome i ono sinoć
Prikaži još ↓
ko
komentator991
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
uspoređuješ nevažnu utakmicu u ligi i ligu prvaka gdje je ulog novac i slava
bt
blago tebi jesi pametan
15.9.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Šibeniku je ono bila važna utakmica, možda im baš taj 1 bod bude falio za ostanak u ligi.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .