Drugo poluvrijeme je bilo jako dobro i ono kaj je najvaznije zabili smo 4 gola.Tak treba nastaviti u pozitivnom duhu i onda budemo daleko dogurali na Europskom prvensrvu. Svi za jednoga ,jedan za sve . 🤠
likalnik
27.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Si si spil kaj huto ime?
starii_vatrogasec 0076
27.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Normalno,jednu pivicu . 😄
likalnik
27.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Vrag te hebi i zjenu! 🤭🤭
starii_vatrogasec 0076
27.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kaj sad?Bilo je malo pre kasno.Da li si ti kaj popil onda?
likalnik
27.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja sam rešil jednu bombu žuje….a žeju sam si natiral z kikirikijem 🤗
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .