Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

B.L.Devín
Budimo realni. Za šta bi trebali glasati? Za lokalnu samoupravu koja je generirala i takva kakva je generirat će na tisuće lokalnih uhljeba: potpuno beznačajnih likova u skupim autima koji vode minijaturne općine i gradove, tisućama anonimusa koji su sada gospoda vijećnici uz nekakve rente, plaćena vijeća i pokoji lokalni nadzorni odbor, a domet bi im inače bio komentiranje dnevnih događanja na zidiću ispred lokalnog dućana, uz pivkana ili bombicu.Tu su naravno onda i stotine i stotine komunalnih društava, svako sa svojom upravom, tajnicom i nadzornim odborom te zaposlenih pola rodbine i prijatelja onih koji trenutno vode općinu ili minijaturni grad. I gdje se mjesta dijele ne prema znanjima, nego uz janjetinu i kapulicu u lokalnoj birtiji/oštariji, a plaća se na narudžbenicu. Sve je to smješteno u . 428 općina, 127 gradova i 20 županija, U ZEMLJI SA MANJE OD 4 000 000 STANOVNIKA. .................................
B.L.Devín
................... Iako vjerujem da to mnogi od vas znaju jer vide svaki dan, mali podsjetnik: Još tam negdje oko 2010. u istraživanju Ekonomskog instituta iz Prikaži još ↓
LadyMara
Zašto ih SDP nije ukinuo kad je bio na vlasti ? Neće ih nitko ukinuti jer to većini odgovara.
nn
B.L. - B R A V O
i3
nisam dužan glasat i neću
Dk
Grad u mojoj blizini je i Grad/općina s ogromnom admnistrativnom strukturom ali i sjedište županije, također s ogromnom administrativnom strukturom. Nisu ista Prikaži još ↓
Da
B.L. Bravo svaka ti je pametna.💤
Dk
Devin, kao i uvijek - bingo!
mm
Izađite i glasajte, zbog vas koji ne izlazite na izbore pobjeđuju upravo oni koji i žele da vi ne izađete i tako drže fotelje.
Dk
Dok se banda dogovara nakon izbora i prodaje glasove kao da su jagode baš i nemam motiv. Glasam uvijek i ništa se ne mijenja.
mm
Alegra pa i ja glasam uvijek, ali najgore je ne izaći na glasanje..kad bi izašlo 90% birača ne bi vladali koji sada vladaju sigurno...
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .