Glupo razmišljaš. Izađi na izbore o daj svoj glas onome koga smatraš dobrim. Najgore ti je ne izaći, a to vladajući i žele da ti ne izađeš. Zato budi mudar i gl
asaj.
Prikaži još ↓
sa
sagan1
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sto ako nitko nije dobar?
mm
mmirka1
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Uvijek možeš naci bilo koga za zaokružiti...a najgore je ne izaci....
Aurora2
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je najgluplje glasanje na kojem sam ikada bio , hoćeš glasati samo za jedan listić ,ili za sva 4 , ili 2 ili 3 , a možeš i ne doći na biralište , pitam se
stoga kolika je mogućnost manipulacije , za svaki listić trebaš dati osobnu ,ali tko mi garantira da se svuda i upiše glasač ,sada se može dogoditi veliki nesrazmjer između gradonačelnika i gradskog vijeća ,ili između župana i županijskkog vijeća
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .