6600 birackih mjesta pa kolka je to hr, za par godina ce bit 3 mil kandidata a 2,5 mil glasaca, pa di ste ih skupili 30 tisuca
Opsjena
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Mi smo do unazad 6 godina imali jedno biračko mjesto u nekadašnjem mjesnom odboru, sad imamo 2 s podjelom ulica gdje spadaš. ista prostorija pregrađena s školsk
e klupe, sjede 2 odbora. Ovo doista nije norm alno.
Prikaži još ↓
Na
NadrealistaX
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zato ih je toliko jer HDZ ne dopusta godinama,reformu lokalne samouprave. To je sva priča
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .