New York ima više stanovnika nego RH. Više milionski New York vodi tj. sa njim upravlja 180 ljudi, a kod nas u jednom manjem gradu u Hep-u sjedi toligo uhljeba
le
lucky edy
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Vise ih je u Holdingu😆
Arch Stanton
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
New York se sastoji od 5 gradskih oblasti a osim glavne gradske uprave od tih 180 ljudi svaki od tih oblasti ima svoju upravu i načelnika.....dakle prvo se in
formiraj prije lupetanja.
Prikaži još ↓
Jk80
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne znam dali lupeta, znam da sam gledao dokumentarna mislim sa Milićem, tako da,,, sve je opisao u dokumentarnu, a tebi očito odgovara da svaka prćija u RH ima
svog druida
Prikaži još ↓
Arch Stanton
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sad lijepo popij malo vode i opet pročitaj što sam napisao.
Jk80
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Izgleda da samo ti nisi shvatio sta sam htjeo reci sa time
Arch Stanton
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ništa nisi htio reći jer nemaš pojma gdje koliko ljudi ima, kakva je podjela, što rade, što je uprava a što ostali odjeli.
d4
18.5.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Arch Stanton sve jasno s tvoje strane.
Sada ti meni objasni koliko ministara, gradonačelnika, načelnika i općina ima jedna Njemačka od 80m stanovnika.
Uglavnom
ja znam, ali možeš si uzeti vremena pa kada nađeš podatke podjeli ih ovdje sa pučanstvom.
U Hrvatskoj trebaš crkvu i 3 pavijana i eto ti općine........STRAŠNO!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .