Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

su
...jako lijepo...voziti ćemo se tuđim cestama u svojoj zemlji...ako je još naša...mislim da je ipak..njihova.....jer...mi šutimo a oni rasprodaju...još malo pa ćemo piti francusku vodu ili disati američki zrak.....strava......
dipsy2010
meni nije jasno zašto bi dali ceste u koncesiju.... koncesionari bi na njima i zaradili i platili nama koncesiju..... ako oni mogu zaraditi na tome, zašto i mi Prikaži još ↓
giustizia
dipsy - stvar je vrlo jednostavna. recimo da je tako kao sto ti kazes da bi se na autocestama moglo zaraditi (a to je vrlo kompleksno pitanje jer novci koji se Prikaži još ↓
Da
giustizia +++++
wi
dipsy to je ono sto ja stalno govorim. Oni namjerno uništavaju državu, prodaju obiteljsko srebro,, udaraju na standard građana itd. A priče da nemamo para su ve Prikaži još ↓
fv
ma umjesto da ulažu kad već prodaju te novce u otvaranje tvornica i pogona koji će zaposliti ljude oni rasprodaju a te novce troše i vraćaju već postojeće dugo Prikaži još ↓
su
..umjesto da se uhvate u koštac sa problemima oni idu linijom manjeg otpora...prodaj i trenutno namakni lovu da sisačima proračuna bude dobro...jel svi su oni p Prikaži još ↓
mmirka
Ovo je još jedan dokaz da ova zemlja živi na grbači malih ljudi i poreza te prodaje imovine i sada koncesije. Milanović i cijela njegova vlada je hrpa nesposob Prikaži još ↓
Green_1
Čitajući kakvih neukih ljudi imamo u državi i ne čudi me gdje smo. Čemu se prsiti s komentarima ako ne razumiješ o čemu se radi? Zašto upirati prstom u nekoga i Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .