...jako lijepo...voziti ćemo se tuđim cestama u svojoj zemlji...ako je još naša...mislim da je ipak..njihova.....jer...mi šutimo a oni rasprodaju...još malo pa ćemo piti francusku vodu ili disati američki zrak.....strava......
dipsy2010
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
meni nije jasno zašto bi dali ceste u koncesiju.... koncesionari bi na njima i zaradili i platili nama koncesiju..... ako oni mogu zaraditi na tome, zašto i mi
ne bi mogli isto tako?
Prikaži još ↓
giustizia
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
dipsy - stvar je vrlo jednostavna. recimo da je tako kao sto ti kazes da bi se na autocestama moglo zaraditi (a to je vrlo kompleksno pitanje jer novci koji se
ubiru sad od cestarine nisu zarada - vec vracanje investicije....) - dati AC u koncesiju znaci dobiti u ovom trenutku x mlrdi likviditeta koji bi se mogao koristiti za druge investicije , odnosno prije ce biti i nazalost, za krpanje rupa i vracanje kamata na vec postojece kredite... Znaci, nista drugo no nadanje da ce se naci dovoljno lud investitor koji ce "upumpati" nekoliko milijardi kesa - SAD - ODMAH !!! To bi ti bilo isto kao kad ti (ili ja) nebismo imali za hranu i rezije, pa bismo vlastitu kucu prodali (u bescijenje) nekom, da dobijemo nesto keša (ODMAH) - da pokrpamo dugove, a taj nam novi vlasnik dopustio da zivimo u istoj , placajuci stanarinu. Ne isplati se, ali moze spasiti ....
Prikaži još ↓
Da
DamirKoščec
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
giustizia +++++
wi
wisefool
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
dipsy to je ono sto ja stalno govorim. Oni namjerno uništavaju državu, prodaju obiteljsko srebro,, udaraju na standard građana itd. A priče da nemamo para su ve
lika ironija, kada smo se odrekli naftnij polja u Siriji prije koju godinu vrijednu 20 milijardi dolara sa procijenjenim budućim potencijalom od 300 milijardi. Što će biti kada sve rasprodaju?
Prikaži još ↓
fv
fabijus veliki
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
ma umjesto da ulažu kad već prodaju te novce u otvaranje tvornica i pogona koji će zaposliti ljude oni rasprodaju a te novce troše i vraćaju već postojeće dugo
ve!!!! nikada nisam mislio da ću ovo reći ali ugledajte se na Srbiju oni ne žele prodati telekom jer nema kvalitetnih projekata u koje mogu uložiti tu lovu a da prodaju samo tako neće!!!! a naši? e to je već druga priča
Prikaži još ↓
su
sjaj u tami
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
..umjesto da se uhvate u koštac sa problemima oni idu linijom manjeg otpora...prodaj i trenutno namakni lovu da sisačima proračuna bude dobro...jel svi su oni p
o nekim "zaslugama" tamo...ti ne računam zdravstvo..prosvjetu i policiju......čak mislim da su ucjenjeni...jer puno toga se pretvorilo u mafiju...od samih lažnih branitelja pa nadalje...
Prikaži još ↓
mmirka
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je još jedan dokaz da ova zemlja živi na grbači malih ljudi i poreza te prodaje imovine i sada koncesije. Milanović i cijela njegova vlada je hrpa nesposob
nih ljudi koji zemlju nisu pokrenuli niti centimetra naprijed. Na ovakav način voditi zemlju može svatko od nas.
Prikaži još ↓
Green_1
5.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Čitajući kakvih neukih ljudi imamo u državi i ne čudi me gdje smo. Čemu se prsiti s komentarima ako ne razumiješ o čemu se radi? Zašto upirati prstom u nekoga i
kriviti ga samo zato što to rade ljudi oko tebe? Situacija je vrlo jednostavna,,, prilikom dizanja kredita za tkz HDZ-ovske investicije (bilo koje) uvijek se dio odvajao za "svaki slučaj" i taj je dio u svakom slučaju neko maznuo. Tako da su krediti bili jako loše isposlovani i bili su totalno ne isplativi.... a što se dešava kada se to napravi?..... NIŠTA... samo ono što se može..... baš smo glupav narod..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .