Tri milijarde € za autoceste !!!!!! Linicu ajde boga ti raspisi natjecaj za SABOR i VLADU da se prodaju za jednu kunu, mozda vas kupi Gucic ili Kutle da vas razjebu za par mjeseci da vas vise ne gledamo kako serete . bas bi bilo lijepovasgledati u redu za obavezno javljanje u Zvonimirovoj na burzi!!!!!!!!!!!!!
mmirka
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
sad su ukinuli i to, valjda radi sebe da ne moraju svaki mjesec po pečat :-)
b0
b0b0
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
ne brini za njih, ti nikada neće skupljati te pečate! Samo mijenjaju pozicije.
čamil
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Todorić nebi prodo, ni Guciću ni Kutli.
ayayay
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta ne mora se više javljati svaki mjesec na biro ???
op
okrugli pečat
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Pojedoše državne jasle i lažni umirovljenici i hr ceste ...
Hi
Highlander
5.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Hvala ku...!Sad ce HDZ-ova zgadija letit na ulice i na biro.Sve na bubanj...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .