Vidljivo je koliko ova Vlada misli o budućim generacijama. Uzeti će novac, potrošiti ga za sebe i svoje potrebe, narod neće dobiti ništa, kao i obično, a 50 godina će netko izvlačiti veliki novac za naplatu cestarine. Još jedanput će se ova vlast pokazati kao nenarodna.
Hi
Highlander
5.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
E jesi ekonom...
Green_1
5.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Ti mi posudiš 100 kuna. Ja "investiram" u nešto 50 kuna. Drugih 50 podijelim svojima. Investicija mi donosi dnevno 1 kn. Ali ti mi kažeš da je tvoja kamata 1 kn
dnevno. Što da radim? Ništa. Dolaze izbori i drugi neka se misle što će.
Prikaži još ↓
le
leoirex
5.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Highlander, da li si to dao odgovor na moje komantar, ili na odluku ove nenarodne vlade u vezi davanja nke koncesija na nešto?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .