-digli ste pdv,naplatili dio poreznog duga,uveli fiskalizaciju pa više love ide u proračun,nitko ne krade,uveli legalizaciju-i tu je kapnulo,uveli i energetski certifikat-i tu bu kapnulo-KAK NEMREMO NAPRIJED
Da
DamirKoščec
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Elementarna nepogoda koja je ne tako davno pogodila Hrvatsku, ima katastrofalne posljedice.
Dk
Deaktivirani korisnik
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
elementarna nepogoda koja je pogodila Hrvatsku prije godinu i pol ima posljedice katastrofalnih razmjera
b0
b0b0
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
hoćeš reći elementarna pojava koja nas pogađa već više od 20 godina?
mmirka
4.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
nemremo i nećemo dok god se krade, a krade se.
Av
Avatar34
5.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
Mogu oni dignuti PDV i na 100%,nema apsolutno nikakve koristi od toga dok god se ta lova rasfućkava po privatnim računima. Boli ih ku*ac za narod,neka stoka sit
nog zuba plaća od crkavice dok oni uživaju luksuz...vile,kule,pi*ke mate*ine. Narod plaća sve više i više,a oni kradu sve više i više... i to je rupa bez dna.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .