Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
daj ne pišite gluposti, osijek nikad neće bit kao dinamo, o europi mogu samo sanjati, bjelici je dinamo bio največi klub kojeg je vodio i ostat će samo pogledajte igru osijeka pa će sve bit jasno potrošio je preko 10 miljuna eura na pojačanja a osvojio je?? -Ništa hahaha eto da je u dinamu ostao osvojio bi bar nešto i krznar i mamić su ga u međusobnim dvobojima nadigrali ni ovo osijek nebi pobjedio zadnju tekmu da dinamo nema ozljede i dva slobodna dana a osijek 6 dana
Purger_
Istina. Covjek je prvi trofej osvojio u HNL-u. Bjelica da toliko vrijedi danas bi trenirao ipak neki klub lige petica.
Dk
ma frajer gdje god da je bio je dobio otkaz, dinamo ga se riješio hvala bogu jer da je ostao propao bi majer i gvardiol tj otišli bi badave jer ih nije uopče do Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .