daj ne pišite gluposti, osijek nikad neće bit kao dinamo, o europi mogu samo sanjati, bjelici je dinamo bio največi klub kojeg je vodio i ostat će samo pogledajte igru osijeka pa će sve bit jasno potrošio je preko 10 miljuna eura na pojačanja a osvojio je?? -Ništa hahaha eto da je u dinamu ostao osvojio bi bar nešto i krznar i mamić su ga u međusobnim dvobojima nadigrali ni ovo osijek nebi pobjedio zadnju tekmu da dinamo nema ozljede i dva slobodna dana a osijek 6 dana
Purger_
5.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Istina. Covjek je prvi trofej osvojio u HNL-u. Bjelica da toliko vrijedi danas bi trenirao ipak neki klub lige petica.
Dk
Deaktivirani korisnik
5.3.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
ma frajer gdje god da je bio je dobio otkaz, dinamo ga se riješio hvala bogu jer da je ostao propao bi majer i gvardiol tj otišli bi badave jer ih nije uopče do
živio a dečki sada zajedno vrijede jedno 80 miljuna, isto radi i u osijeku onog miereza je iskrcao 4 miljuna a frajer sada grije klupu nije ga htio prodat jer je brbljao da vrijedi 10 miljuna a sad mu ne vrijedi ni 2 miljuna hahahaha nitko ga neće ni kupit sada više a pokzao se kako je dobar trener kad mu je cska sofia nakrcala 5 komada u dvije tekme, a ono što je ostvario s dinamom je vrhunac njegove karijere i to je osvojio zahvaljujuči tome jer je dobio igrače kao olmo i oršić odmah je nakon odlaska zoki prestigao njegov doseg i to pokazuje da je zasluga igrača a ne njega
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .