Vrijeme Tuđmana u Dinamu je realno velika sramota kluba,ma što Vi pričali,tri promjene imena,kamatarenje gradskih firmi,plaćanje ispod stola,što je Mamić samo nastavio,i dobro sebi naplatio,uz sve dobro što je napravio za Dinamo ,i to stoji.
MONZA95
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Tebe baš muči hrvatska i prvi predsjednik hrvatske, pomiriti se sa tim da više ona vaša država ne postoji niti će ikada više postojati
Dk
Deaktivirani korisnik
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja sam Hrvat veći od tebe,a da muči me kriminal,muči,kaj mogu,i ne samo u Dinamu
Dk
Deaktivirani korisnik
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
MONZA ,to što ti isti opravdavaš,i ponosiš se s razdobljem od 1991-2018 g,to je tvoj problem.
MONZA95
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Muči tebe naš najbolji najtrofejniji najveći Hr klub kao što te muči prvi Hr predsjednik i hrvatska napisao sam ti pomiriti se sa tim i nikad više vaša Yuga nit
i vaš Beograd
Prikaži još ↓
MONZA95
5.11.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma nemoj biti nervozan prati svoju Zvezdicu i slušaj svog Vućka 💪
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .