Neka si plate flat kao ja i neka trose! Baterija mi je nakon tri sata prazna jos da njih krpam, aha, malo sutra!
ni
nightrider3003
30.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
tu nije stvar interneta i flata, oni imaju flat sa brzinom od koje se ti da me prostis, zase*es... netreba njima tvoj internet, njima treba jos snage procesora
koji ce izvodit neke kalkulacije da bi sto prije uspjeli doc do nekih informacija...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .