Ali ajmo šmrkadiji dati još veća prava, da se ne bi, ne daj Bože, osjetili manje vrijedni, obespravljeni, tužni...
Dk
Deaktivirani korisnik
3.7.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Neki dan ministica na TV-u kod Stankovića izjavila tipa "zar bi zbog ovog trebalo kaznjavat djecu i za udaranje učitelja poslat ih u zatvor?"
Dno dna
Z1
ZOOM_1
3.7.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Dokle god takve glade perom po guzici, problem neće nestati, dapače, bit će sve veći. A ona je prva koja bi trebala reagirati, pa onda dalje po hijerarhiji.
introduction
5.7.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Profesor je taj koji svoja prava nije iskoristio, odnosno čak dužnosti koje je trebao učiniti, a nije. Što se učenika tiče, svakako da za svoje ponašanje moraj
u biti kažnjeni.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .