Btw nitko jos nije nista pozitivno napisao a minusa ima na svakom komentaru???
u1
user_143037
6.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
hahhahahahhaha to je normalno... :)
st
starec
6.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
A dobro to je istina...danas sve sto je nenormalno je u biti normalno.... :D
podvodna_neman
7.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
da je taknem bez kondoma zarazio bi se svačime
purgi1
7.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
je , pa smo u Hrvatskoj !!! jala i ogovaranja kolko hočeš ali jasno izjašnjavanje ;nula.Tipičan primjer priklanjanja masi, bez svoje pameti.Nažalost i nepismeno
st je poprilično zastupljena.
Prikaži još ↓
st
starec
7.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Purgi kom se ti obracas?
šnjofam gaćice
7.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
purgi kad već pričamo o pismenosti, ti si pismen?
st
starec
7.10.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma ti su mi najbolji koji ne znaju sta bi pametno komentirali pa se dovezu pismenosti...ovdje smo da komentiramo i svi smo isti od seljaka,onog sto nije ni osno
vnu skolu zavrsio pa sve do onih sto imaju po dva fakulteta zavrsena!!! MIslis da je covjek nesto pametniji ako zna bolje Hrvatski pravopis??? Ovdje sam da zdravo seljacki komentiram i ne zamaram se takvim sitnicama!!!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .