ja nisam niciji fan hahaha... ali zakaj pljujete toliko ovu curku? ne zimku.. pa kaj je kad maja suput vodi emisiju ili nives celzijus.. ova bar ima pravilnu dikciju.. udana je bila za jebivjetra al ajde ko od nas nije radio greske.. kaj ja znam.. meni je cak i simpica tak smotana sva.. i pazite.. kupila kucu bez kredita hahahaha.. ekipa pljujete krive ljude.. imamo mi u hrvatskoj puno vecih vreca sme"a
Ellie29
21.9.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Slazem se donekle da ima puno gorih... iako mi je naporna jer se svugdje pojavljuje 🥴 i prije isto stalno forsiranje doris i boris i njihov idilican brak 🤮
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .