vidi vidi, ostavila muža koji ju je varao i sad je najomraženija žena u Hrvatskoj. Muškarci u RH misle da žene smiju tretirati kao krpe a da one to moraju trpjeti, i to još sa smješkom. e, nema toga ! Ako ju nećete cijeniti, onda ćete dobru ženu izgubiti ! Doris će i dalje nastaviti biti uspješna, a za 2 godine za njezinog bivšeg više nitko neće čuti.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .