tražim prijatelja/icu koji/a voli davati novce, uvijek plaće runde, a sam/a pije votku sa Ice Teaom, ljubitelj/ica je filmova o James Bondu, zna sve o svim pobjednicima stare Kviskoteke, vozi Ladu Samaru, navija za Dinamo i NK Vinicu, ima lijevu nogu kraću od desne te živi u Zagrebu...facebook, da te vidim, iskaži se
ej
ejjjja
8.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
si nekaj pozabil napisati......
ja
janjac
8.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
a kaj to? ...da ima biciklin?
ej
ejjjja
8.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
neeeee... kaj buš z biciklinom, pogleć moja koljena.... :// nego si moral i napisati nek ti obavezno lajka sve statuse i slike...
Mi
MiroslavBunić
8.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
hahaha NK Vinicu...neki moj zemljak :)
ja
janjac
8.7.2013.
Uređivanje komentaraOdustani
aha, pa to se podrazumeva da bu lajkal/a ... hehe, Mayra, ja sam Zagorac, al znam dve tri koke z Vinice
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .